Domstad Dodgers Softbal Dames 1

Trainer / Coach:
Jesus Rodrigues

Trainingsdag:
Donderdag


Laatste uitslag

Zondag 19 september 2021 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers DS2

12 - 3

Matchmakers DS1

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 26 september 2021 om 12:30 uur:

vs

Domstad Dodgers DS2

Radboud Rangers DS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2021 12:30 Domstad Dodgers DS2 Radboud Rangers DS1
03-10-2021 10:30 Blue Socks DS1 Domstad Dodgers DS2
10-10-2021 10:30 Domstad Dodgers DS2 Eagles DS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
19-09-2021 14:00 Domstad Dodgers DS2 Matchmakers DS1 12 - 3
12-09-2021 10:30 Domstad Dodgers DS2 Houten Dragons DS1 24 - 3
05-09-2021 13:00 Domstad Dodgers DS2 Knickerbockers DS1 1 - 8
25-07-2021 14:00 Knickerbockers DS1 Domstad Dodgers DS2 5 - 1
11-07-2021 10:30 Domstad Dodgers DS2 Blue Socks DS1 6 - 15
28-06-2021 20:00 Hilversum Hurricanes DS2 Domstad Dodgers DS2 12 - 11

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Hilversum Hurricanes DS284310117236
2Eagles DS15410095210
3WSB DS18413096348
4Matchmakers DS18413095655
5Knickerbockers DS16321083119
6Blue Socks DS15302064236
7Domstad Dodgers DS26204045546
8Houten Dragons DS17106023697
9Radboud Rangers DS15005001979

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl