Domstad Dodgers Softbal Dames 4

Trainer / Coach:
Marc Gussenhoven

Assistent(en):
Rob Blankwater

Trainingsdag:
Dinsdag


Laatste uitslag

Dinsdag 9 juli 2019 om 20:00 uur:

vs

Red Caps DS2

14 - 4

Domstad Dodgers DS4

Eerstvolgende wedstrijd

Maandag 19 augustus 2019 om 19:30 uur:

vs

Wyck Lions DS1

Domstad Dodgers DS4

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
19-08-2019 19:30 Wyck Lions DS1 Domstad Dodgers DS4
25-08-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Phoenix/UVV DS1
28-08-2019 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS4
01-09-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Wombats DS2
06-09-2019 19:00 Domstad Dodgers DS4 Matchmakers DS1
22-09-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Hilversum Hurricanes DS4
23-09-2019 20:15 Phoenix/UVV DS1 Domstad Dodgers DS4

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
09-07-2019 20:00 Red Caps DS2 Domstad Dodgers DS4 14 - 4
03-07-2019 19:30 Matchmakers DS1 Domstad Dodgers DS4 20 - 6
23-06-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Hilversum Hurricanes DS4 3 - 17
17-06-2019 19:30 Hilversum Hurricanes DS4 Domstad Dodgers DS4 26 - 0
10-06-2019 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS4 17 - 22
02-06-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Hilversum Hurricanes DS3 3 - 20
29-05-2019 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS4 14 - 2
26-05-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Wyck Lions DS1 5 - 18
19-05-2019 13:00 Domstad Dodgers DS4 Red Caps DS2 5 - 8
01-05-2019 19:30 Phoenix/UVV DS1 Domstad Dodgers DS4 35 - 0
14-04-2019 10:30 Domstad Dodgers DS4 Wombats DS2 11 - 13

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Hilversum Hurricanes DS413130002621534
2Matchmakers DS11090101813166
3Phoenix/UVV DS11170401413769
4Hilversum Hurricanes DS31151501111394
5Red Caps DS214518011101126
6Wyck Lions DS11240808101135
7Wombats DS21220100480213
8Domstad Dodgers DS41110100261202

Agenda

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact