Domstad Dodgers Heren 3

Trainer / Coach:
Rob Iesberts

Trainingsdag:
Donderdag


H3 is een team vol gezelligheid en echte honkbal liefhebbers. Het team vol met oud gediende leveren nog wekelijks een top potje honkbal. Op hun goede dag is iedereen een maatje te klein voor hun ;-)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
04-05-2019 14:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H3
12-05-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Houten Dragons H2
18-05-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H3
26-05-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Quick Amersfoort H3
02-06-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H3
16-06-2019 11:00 Falcons H2 Domstad Dodgers H3
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4
30-06-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H3
07-07-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H3
25-08-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Knickerbockers H1
01-09-2019 10:30 Panters H1 Domstad Dodgers H3
15-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Wombats H2
21-09-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H3
29-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Hilversum Hurricanes H2
06-10-2019 10:00 Quick Amersfoort H3 Domstad Dodgers H3

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
21-04-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Panters H1 5 - 8
14-04-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H3 4 - 14
07-04-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Wombats H3 14 - 1

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Green Hearts H1220004411
2Domstad Dodgers H42200041812
3Domstad Dodgers H33201043313
4Houten Dragons H21100021811
5Quick Amersfoort H311000294
6Panters H111000285
7Wombats H211000263
8Knickerbockers H13102022426
9Wombats H33102021225
10Hilversum Hurricanes H22002001424
11Nieuwegein Diamonds H2200200731
12Falcons H2300300742

Agenda

Mei 6

ALV

Aanvang: 20:00u

Mei 10

Pubquiz

Aanvang: 20:00u

Jun 14

Jongens tegen de Meisjes

Jul 6

Summer fun day

Aug 31

Familiemix

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact