Domstad Dodgers Heren 3

Coach:
Maarten Bakker

Trainingsdag:
Woensdag


Laatste uitslag

Zondag 18 juli 2021 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H3

9 - 8

Wyck Lions H1

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 26 september 2021 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H3

Caribe H2

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-09-2021 14:00 Domstad Dodgers H3 Caribe H2
02-10-2021 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H2
10-10-2021 10:00 Moorfielders H1 Domstad Dodgers H3
24-10-2021 14:00 Domstad Dodgers H3 Moorfielders H1
31-10-2021 13:00 Wyck Lions H1 Domstad Dodgers H3
31-10-2021 13:00 Robur '58 H1 Domstad Dodgers H3
31-10-2021 16:00 Blue Socks H2 Domstad Dodgers H3

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
18-07-2021 10:00 Domstad Dodgers H3 Wyck Lions H1 9 - 8
11-07-2021 14:00 Domstad Dodgers H3 Blue Hawks H1 10 - 9
27-06-2021 10:30 Arnhem Rhinos H2 Domstad Dodgers H3 26 - 2

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Eagles H186020128140
2Wyck Lions H165010106528
3UVV H38413099181
4Robur '58 H16402086140
5Arnhem Rhinos H27403087151
6Caribe H26303065041
7Blue Hawks Zwolle H17205044489
8Moorfielders H15113034240
9Domstad Dodgers H33201222143
10Blue Socks H25104023549
11WSB H26105024092
12Domstad Dodgers H210010029

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl