Domstad Dodgers Heren 3

Trainer / Coach:
Rob Iesberts

Trainingsdag:
Donderdag


H3 is een team vol gezelligheid en echte honkbal liefhebbers. Het team vol met oud gediende leveren nog wekelijks een top potje honkbal. Op hun goede dag is iedereen een maatje te klein voor hun ;-)

Laatste uitslag

Zondag 7 juli 2019 om 10:30 uur:

vs

Wombats H3

14 - 20

Domstad Dodgers H3

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 25 augustus 2019 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H3

Knickerbockers H1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
25-08-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Knickerbockers H1
01-09-2019 10:30 Panters H1 Domstad Dodgers H3
15-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Wombats H2
21-09-2019 15:00 Houten Dragons H2 Domstad Dodgers H3
29-09-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Hilversum Hurricanes H2
06-10-2019 10:00 Quick Amersfoort H3 Domstad Dodgers H3

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
07-07-2019 10:30 Wombats H3 Domstad Dodgers H3 14 - 20
30-06-2019 15:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H3 7 - 6
23-06-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H4 7 - 2
16-06-2019 11:00 Falcons H2 Domstad Dodgers H3 0 - 26
02-06-2019 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H3 2 - 22
26-05-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Quick Amersfoort H3 13 - 6
18-05-2019 15:00 Hilversum Hurricanes H2 Domstad Dodgers H3 7 - 8
12-05-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Houten Dragons H2 11 - 6
04-05-2019 14:00 Wombats H2 Domstad Dodgers H3 2 - 9
21-04-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Panters H1 5 - 8
14-04-2019 13:00 Knickerbockers H1 Domstad Dodgers H3 4 - 14
07-04-2019 10:00 Domstad Dodgers H3 Wombats H3 14 - 1

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Green Hearts H112120002418534
2Domstad Dodgers H312100202015559
3Panters H112100202013552
4Wombats H212100202013265
5Houten Dragons H21260601293111
6Knickerbockers H1115060108895
7Quick Amersfoort H31250701085121
8Domstad Dodgers H4113080681118
9Nieuwegein Diamonds H2123090671159
10Hilversum Hurricanes H2112180576126
11Wombats H31220100477118
12Falcons H2111190344164

Agenda

Aug 31

Familiemix

Sep 8

O'Leary's Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00u

Okt 26

Dodgers Gala

Aanvang: 19:00u

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl

Informatie

Lid worden
Route
Contact