Domstad Dodgers Heren 3

Trainer / Coach:
Rob Iesberts

Trainingsdag:
Woensdag


Laatste uitslag

Zondag 15 mei 2022 om 11:00 uur:

vs

Green Hearts H1

Domstad Dodgers H3

10

-

14

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 22 mei 2022 om 10:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H3

Wyck Lions H1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
22-05-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Wyck Lions H1
29-05-2022 13:30 Panters H1 Domstad Dodgers H3
12-06-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Blue Socks H1
19-06-2022 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H3
25-06-2022 19:30 UVV H3 Domstad Dodgers H3
03-07-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Gryphons H2
28-08-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H2
04-09-2022 12:00 Moorfielders H1 Domstad Dodgers H3
11-09-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Green Hearts H1
18-09-2022 13:00 Wyck Lions H1 Domstad Dodgers H3
25-09-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Panters H1
02-10-2022 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H3
09-10-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Wombats H2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
15-05-2022 11:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H3 10 - 14
01-05-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Moorfielders H1 15 - 7
24-04-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Domstad Dodgers H3 8 - 9
17-04-2022 11:00 Gryphons H2 Domstad Dodgers H3 1 - 4
10-04-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 UVV H3 8 - 7

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Domstad Dodgers H355000105033
2Panters H15401085844
3Wyck Lions H15401085622
4Green Hearts H14301063821
5Domstad Dodgers H24202044923
6Moorfielders H13102022527
7UVV H34103022738
8Blue Socks H15104022853
9Gryphons H25104022333
10Wombats H24004002686

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi

Aanvang: 15:30u


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl