Domstad Dodgers Pupillen 2

Trainer / Coach:
Gijs en Carlo

Assistent(en):
Mike

Trainingsdag:
Woensdag


Pupillen 2 is een startend pupillen team met jongens èn meisjes van 8 tot 12 jaar. Trainers en coaches Gijs en Carlo trainen elke woensdag met de kinderen en we spelen meestal op zaterdag (soms op zondag) een wedstrijd. Het gaat vooral om het spelplezier en het steeds meer spelen met de ‘echte’ honkbal regels...

In de lente/zomer maanden trainen we heerlijk buiten op onze velden en in de winter periode trainen we in de zaal.

We oefenen sinds dit jaar ook op meer vaste posities zoals catcher/pitcher en een goede verdeling tussen de veldposities.

Laatste uitslag

Zaterdag 10 juli 2021 om 10:00 uur:

vs

Nieuwegein Diamonds PH1

13 - 9

Domstad Dodgers PH2

Eerstvolgende wedstrijd

Zaterdag 30 oktober 2021 om 10:00 uur:

vs

Nieuwegein Diamonds PH1

Domstad Dodgers PH2

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
30-10-2021 10:00 Nieuwegein Diamonds PH1 Domstad Dodgers PH2

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
10-07-2021 10:00 Nieuwegein Diamonds PH1 Domstad Dodgers PH2 13 - 9
03-07-2021 10:00 Domstad Dodgers PH2 Houten Dragons PH2 6 - 8
26-06-2021 10:00 Domstad Dodgers PH2 Almere PH3 13 - 7
19-06-2021 12:30 UVV PH3 Domstad Dodgers PH2 11 - 13
12-06-2021 10:00 Domstad Dodgers PH2 Centrals PH1 1 - 16
05-06-2021 10:00 Domstad Dodgers PH2 Nieuwegein Diamonds PH1 15 - 20

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Centrals PH177000148719
2UVV PH38413096055
3Nieuwegein Diamonds PH17403086360
4Houten Dragons PH26204042948
5Domstad Dodgers PH26204045775
6BSC Almere PH38116034685

Agenda

Geen activiteiten gepland

Sponsoren

Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl