Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 12 april 2024 om 19:00 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Blue Socks HS1

0

-

14

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 26 april 2024 om 19:00 uur:

vs

Wombats HS1

Domstad Dodgers HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
26-04-2024 19:00 Wombats HS1 Domstad Dodgers HS1
10-05-2024 19:30 HCAW HS2 Domstad Dodgers HS1
24-05-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Quick Amersfoort HS3
31-05-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Wombats HS2
07-06-2024 19:00 Centrals HS3 Domstad Dodgers HS1
14-06-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Wyck Lions HS1
21-06-2024 20:00 Knickerbockers HS1 Domstad Dodgers HS1
28-06-2024 19:30 Blue Socks HS1 Domstad Dodgers HS1
05-07-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Zuidvogels HS1
30-08-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Wombats HS1
06-09-2024 18:30 Domstad Dodgers HS1 HCAW HS2
11-09-2024 20:00 Quick Amersfoort HS3 Domstad Dodgers HS1
20-09-2024 21:00 Wombats HS2 Domstad Dodgers HS1
27-09-2024 18:30 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS3
04-10-2024 18:30 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1
11-10-2024 18:30 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
12-04-2024 19:00 Domstad Dodgers HS1 Blue Socks HS1 0 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1HCAW HS22110033534
2Blue Socks HS1110002140
3Zuidvogels HS1110002196
4Knickerbockers HS1110002166
5Wyck Lions HS1110002167
6Wombats HS11010011111
7Centrals HS3100100616
8Quick Amersfoort HS3100100619
9Domstad Dodgers HS1100100014
10Wombats HS22002003040

Meetrainen?

Agenda

Apr24

Voorjaars-ALV

Aanvang: 20:00

Mei17

Jeugdkamp dag 1

Aanvang: 18:00

Mei18

Jeugdkamp dag 2

Mei19

Jeugdkamp dag 3

Sep8

Kroegentoernooi

Aanvang: 09:00

Eindtijd: 17:00


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl