Domstad Dodgers Heren 2

Trainer:
Ruben van Ittalie en Marc Gussenhoven

Coach:
Maarten Bakker

Trainingsdag:
Woensdag


Laatste uitslag

Zondag 1 mei 2022 om 11:00 uur:

vs

Gryphons H2

Domstad Dodgers H2

7

-

4

Eerstvolgende wedstrijd

Zondag 22 mei 2022 om 14:00 uur:

vs

Domstad Dodgers H2

Green Hearts H1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
22-05-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Green Hearts H1
29-05-2022 13:00 Wyck Lions H1 Domstad Dodgers H2
12-06-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Panters H1
19-06-2022 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H2
26-06-2022 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H2
03-07-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 UVV H3
28-08-2022 10:00 Domstad Dodgers H3 Domstad Dodgers H2
04-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Gryphons H2
11-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Moorfielders H1
18-09-2022 11:00 Green Hearts H1 Domstad Dodgers H2
25-09-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Wyck Lions H1
02-10-2022 10:30 Panters H1 Domstad Dodgers H2
09-10-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Blue Socks H1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
01-05-2022 11:00 Gryphons H2 Domstad Dodgers H2 7 - 4
24-04-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Domstad Dodgers H3 8 - 9
16-04-2022 19:30 UVV H3 Domstad Dodgers H2 3 - 13
10-04-2022 14:00 Domstad Dodgers H2 Wombats H2 24 - 4

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Domstad Dodgers H355000105033
2Panters H15401085844
3Wyck Lions H15401085622
4Green Hearts H14301063821
5Domstad Dodgers H24202044923
6Moorfielders H13102022527
7UVV H34103022738
8Blue Socks H15104022853
9Gryphons H25104022333
10Wombats H24004002686

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi

Aanvang: 15:30u


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl