Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Vrijdag 29 september 2023 om 18:30 uur:

vs

Wyck Lions HS1

Domstad Dodgers HS1

2

-

7

Eerstvolgende wedstrijd

Geen wedstrijd gevonden

 

Programma

Geen wedstrijden gevonden.

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
29-09-2023 18:30 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1 2 - 7
24-09-2023 10:30 Firebirds HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 19
22-09-2023 20:00 Domstad Dodgers HS1 Nieuwegein Diamonds HS3 14 - 11
15-09-2023 19:00 Centrals HS1 Domstad Dodgers HS1 6 - 17
08-09-2023 18:30 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1 14 - 11
28-08-2023 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1 12 - 12
25-08-2023 19:00 Green Hearts HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 5
07-07-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 Knickerbockers HS2 10 - 16
30-06-2023 20:00 Houten Dragons HS1 Domstad Dodgers HS1 10 - 15
26-06-2023 19:30 Domstad Dodgers HS1 Green Hearts HS1 14 - 5
23-06-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2 18 - 5
16-06-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 Wyck Lions HS1 18 - 8
09-06-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 Firebirds HS2 18 - 9
02-06-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS1 6 - 4
19-05-2023 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1 15 - 7
28-04-2023 19:00 Knickerbockers HS2 Domstad Dodgers HS1 4 - 6
21-04-2023 19:00 Domstad Dodgers HS1 Houten Dragons HS1 11 - 6
14-04-2023 19:30 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1 8 - 15

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Domstad Dodgers HS1181413029226151
2Centrals HS1181314027251181
3Green Hearts HS1181215025326189
4Knickerbockers HS2181026022232205
5UVV HS118909018226204
6Nieuwegein Diamonds HS318819017225247
7Wyck Lions HS1186111013175226
8Houten Dragons HS1185112011206250
9UVV HS2185013010209313
10Firebirds BSC HS218401408142252

Meetrainen?

Agenda

Geen activiteiten gepland


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl