Domstad Dodgers Softbal Heren 1

Trainingsdag:
Maandag


Laatste uitslag

Maandag 16 mei 2022 om 19:30 uur:

vs

Domstad Dodgers HS1

Wyck Lions HS1

10

-

18

Eerstvolgende wedstrijd

Vrijdag 20 mei 2022 om 19:30 uur:

vs

Panters HS1

Domstad Dodgers HS1

 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit
20-05-2022 19:30 Panters HS1 Domstad Dodgers HS1
27-05-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 UVV HS2
03-06-2022 20:00 UVV HS1 Domstad Dodgers HS1
10-06-2022 19:30 Green Hearts HS1 Domstad Dodgers HS1
17-06-2022 19:30 Wyck Lions HS1 Domstad Dodgers HS1
24-06-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Centrals HS1
01-07-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 UVV HS1
07-07-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Houten Dragons HS1
26-08-2022 19:00 Domstad Dodgers HS1 Firebirds HS2
29-08-2022 20:00 Nieuwegein Diamonds HS3 Domstad Dodgers HS1
09-09-2022 18:30 Domstad Dodgers HS1 Panters HS1
16-09-2022 19:30 UVV HS2 Domstad Dodgers HS1
23-09-2022 18:30 Domstad Dodgers HS1 Green Hearts HS1

Uitslagen

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
16-05-2022 19:30 Domstad Dodgers HS1 Wyck Lions HS1 10 - 18
08-05-2022 10:30 Firebirds HS2 Domstad Dodgers HS1 11 - 24
29-04-2022 20:00 Houten Dragons HS1 Domstad Dodgers HS1 19 - 21
15-04-2022 19:00 Centrals HS1 Domstad Dodgers HS1 8 - 14

Standen

# Team GW W G V MIN Pnt RV RT
1Panters HS1660001211147
2Green Hearts HS15401088560
3Wyck Lions HS14301066031
4Domstad Dodgers HS14301066956
5Centrals HS16303068971
6UVV HS25203045391
7Houten Dragons HS162040410285
8Nieuwegein Diamonds HS33102022353
9UVV HS14103023872
10Firebirds BSC HS270070047111

Meetrainen?

Agenda

Sep 11

Kroegentoernooi

Aanvang: 15:30u


Bekijk ook onze Instagram:


Domstad Dodgers

Admiraal Helfrichlaan 20
3527 KV Utrecht
info@domstaddodgers.nl